Historia

Watersmile Poland to polska firma z polskim kapitałem, powstała w roku 2009 w Gliwicach z inicjatywy dwóch inżynierów, absolwentów Wydziału: Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej.
Zaplecze techniczne i pasja do biznesu to mieszanka która, pozwoliła stworzyć dynamicznie rozwijającą się firmę, której celem jest zwiększanie konkurencyjności i zaspokajanie potrzeb naszych klientów.
Przeszło 19 letnie doświadczenie właścicieli w branży osuszania, zdeterminowało główną gałąź działalności firmy - sprzedaż i serwis osuszaczy powietrza, a także profesjonalne doradztwo w zakresie osuszania budynków.
Spójna wizja i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów, zaowocowała wieloletnią współpracą, a następnie generalnym przedstawicielstwem na rynek Polski osuszaczy Amerykańskiego producenta Oasis i Niemieckiej firmy Atika.
Z biegiem czasu Watersmile wyspecjalizowała się również w innych dziedzinach związanych z produktami opartymi na układach chłodniczych. W 2011 roku do oferty dołączyły dystrybutory butlowe i filtrujące wodę marki Oasis, a nowy dział firmą zajął się promocją ekologicznych rozwiązań w zakresie dostaw wody. W roku 2019, na jubileusz 10-lecia utworzyliśmy nowy dział zajmujący się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji.
Dekada to dopiero początek, wdrażając koncepcję Lean management dążymy do optymalizacji procesów w każdym z działów przedsiębiorstwa, przygotowując się jednocześnie do najbardziej ekscytującej ścieżki na którą wstępujemy – samodzielnej produkcji kondensacyjnych osuszaczy powietrza.

© Copyright 2024 WaterSmile Poland Sp. z o.o.. All Rights Reserved.