Wynajem


Wynajem osuszaczy – wypożyczalnia osuszaczy


WaterSmile Poland Sp. z o.o., poza działalnością handlową, prowadzi również wynajem oferowanych osuszaczy powietrza. Każdy dostępny w naszej ofercie osuszacz pomoże Ci pozbyć się wilgoci z budynku, bez konieczności jego zakupu. Wynajem profesjonalnych pochłaniaczy to doskonały i jedyny słuszny sposób, by zaoszczędzić spore sumy pieniędzy.

Jako wypożyczalnia osuszaczy powietrza, swoimi usługami obejmujemy przede wszystkim województwo śląskie. Istnieje jednak możliwość wypożyczenia pochłaniaczy na terenie całej Polski – w takim wypadku, do kosztu wynajmu należy doliczyć koszty transportu.


Potrzebujesz osuszaczy powietrza do jednorazowego użytku? Nie musisz kupować urządzenia – możesz je po prostu wynająć.
 

Wynajmowane urządzenia (cennik):

 

- OASIS D600 - 80 PLN netto / dobę
Image
- OASIS D270SD  – 40 PLN netto / dobę
Image

Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy dystrybutorów do wody:

butlowych i podłączanych do sieci.

Wynajem osuszaczy – kiedy niezbędny?

Wilgoć to częsty problem pojawiający się w mieszkaniach, ale i wielu innych budynkach użytkowych. Jeżeli występuje okresowo – wystarczy intensywnie wietrzyć oraz ogrzewać mieszkanie. Jeśli jednak wilgoć ma charakter przewlekły, należy zastosować dodatkowe, bardziej profesjonalne metody, które pozwolą skutecznie pozbyć się problemu. W tym celu warto skorzystać z osuszaczy. Osuszacze to urządzenia, które w ciągu zaledwie kilku godzin potrafią odsączyć z powietrza nawet kilka litrów wody. Dzięki temu szybko i skutecznie obniżają wilgotność w domach, piwnicach, halach basenowych oraz wielu innych budynkach, które uległy zalaniu.

Jakie są konsekwencje braku osuszania?

Do czego może prowadzić brak osuszania powietrza? Utrzymująca się wilgoć ma negatywny wpływ na organizmy żywe – ludzi, zwierzęta, rośliny. Wilgotne powietrze sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, których toksyny są niebezpieczne dla ludzkiego organizmu. Wraz ze wzrostem poziomu wilgotności, podnosi się ryzyko chorób. Brak osuszania niekorzystnie wpływa też na kondycję maszyn. W przypadku urządzeń, duża wilgotność powoduje natomiast występowanie korozji. Osuszacze to jedyny sposób na szybkie i skuteczne pozbycie się nadmiernej wilgoci.

Warunki wynajmu:

  1. Firma WaterSmile Poland Sp. z o.o. w Gliwicach wynajmuje urządzenia na dowolny okres czasu - w zależności od potrzeb Klienta.
  2. Urządzenie pozostaje własnością firmy WaterSmile Poland Sp. z o. o.
  3. Klient zobowiązuje się zwrócić urządzenie po umówionym okresie wynajmu.
  4. Wynajmujący zobowiązuje się zwrócić urządzenie w stanie niepogorszonym.
  5. Przy wynajmie pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 1 000 PLN za Oasis D270SD i 2 000 PLN za Oasis D600.
  6. W razie stwierdzonych usterek powstałych z winy Klienta Watersmile Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do potrącenia z powyższej kaucji kosztów naprawy urządzenia.
  7. Cena wynajmu za dobę użytkowania - w zależności od modelu, zgodnie z cennikiem.
  8. W razie braku zwrotu urządzenia firmie Watersmile Poland Sp. z o.o. w terminie 2 tyg. po zakończeniu umówionego terminu wynajmu, kaucja przechodzi na rzecz zapłaty za urządzenie, którego wartość określona jest zgodnie z aktualnym cennikiem sprzedaży WaterSmile Poland Sp. z o.o.

© Copyright 2024 WaterSmile Poland Sp. z o.o.. All Rights Reserved.